PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Trzydziestą Trzecią Niedzielę Zwykłą 19 listopada 2023 r.

talenty6Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, we wtorek na adorację Najświętszego Sakramentu od 20.00, w środę na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej po wieczornej Mszy Św.

Za tydzień obchodzić będziemy Uroczystość Jezusa Chrystusa – Króla Wszechświata. Jest to patronalne święto warszawskiej prowincji pallotynów. Tego dnia na ulicach Warszawy odbędzie się „Orszak Chrystusa Króla". Rozpocznie się on o godz. 12.30 Mszą Św. w archikatedrze warszawskiej i przejdzie Krakowskim Przedmieściem do bazyliki Świętego Krzyża.

Zbliża się czas wizyt kolędowych. Ze względu na to, że wciąż sprowadzają się nowi ludzie do parafii, chcemy znów zrobić kolędę „na zapisy". Pozwoli nam to lepiej zaplanować harmonogram wizyty. Prosimy, by wszyscy, którzy chcą przyjąć księdza po kolędzie, zgłosili taką chęć w furcie seminarium lub e-mailem bądź też telefonicznie. Prośbę tę kierujemy zarówno do nowych parafian, jak też do tych, którzy mieszkają w parafii od dawna. Prosimy też, by w miarę możliwości powiadomić o tym sąsiadów czy znajomych.

Wspólnota Przyjaciele Oblubieńca zaprasza na "Randkę Małżeńską" z elementami tanga argentyńskiego. Zaproszone są wszystkie małżeństwa sakramentalne niezależnie od wieku i stażu. „Randka Małżeńska" odbędzie się 2 grudnia w hotelu Lamberton. Szczegóły oraz link do zapisów znajdują się na plakacie w gablocie oraz na stronie przyjacieleoblubienca.pl.

Organizujemy wyjazd dla dzieci podczas ferii zimowych do Popowa k. Wyszkowa. Odbędzie się on w dniach 14-20 stycznia 2024 r. Więcej informacji i zapisy u ks. Sebastiana.


Wszystkich Parafian i osoby modlące się w naszym kościele niech wspiera obfite Boże Błogosławieństwo i opieka Królowej Apostołów.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama