Ogłoszenia Parafialne na Trzynastą Niedzielę Zwykłą 28 czerwca 2020 r.

piotripawel3Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od 20.00, na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Jutro przypada uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze Św. w naszym kościele będziemy odprawiać o godz. 7.00 i 18.30.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek pamiętajmy o modlitwie w intencji powołań kapłańskich i zakonnych. Prosimy, by chorych, do których mamy udać się w piątek z Komunią Św. zgłaszać telefonicznie bądź mailowo. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi odprawimy w sobotę o godz. 18.00.

Przypominamy, że w dni powszednie spowiadamy rano od godz. 7.00 i wieczorem, od 18.00. W miesiącach wakacyjnych nie ma spowiedzi podczas wieczornej Mszy Św., dlatego zachęcamy, by przychodzić do spowiedzi odpowiednio wcześniej.

Ks. Mariusz Zakrzewski – nasz wikariusz decyzją przełożonych został skierowany od końca sierpnia do pracy w Sekretariacie Misyjnym w Ząbkach. Ma równieże podjąć dalsze studia. Dziękujemy mu z całego serca za jego ofiarną, pełną oddania i zapału posługę w naszej parafii. Nowym wikariuszem w naszej parafii będzie ks. Sebastian Rolka. Święcenia kapłańskie przyjął w 2017 r. Dotychczas był wikariuszem w Lublinie.

Przypominamy o obowiązku zasłaniania ust i nosa w czasie nabożeństw. Prosimy, by osoby, które nie mogą z różnych powodów nosić maseczki szczególnie dbały o zachowanie stosownego dystansu w kościele.

Wszystkim parafianom oraz osobom modlącym się w naszym kościele życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów.

Ogłoszenia Parafialne na Dwunastą Niedzielę Zwykłą 21 czerwca 2020 r.

narodzeniejanach3Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od 20.00, na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W środę przypada uroczystość narodzenia św. Jana Chrzciciela. Msze Św. w naszym kościele będziemy odprawiać o godz. 7.00 i 18.30.

W najbliższą sobotę, podczas Mszy Św. o godz. 18.30 wolontariusze Pallotyńskiej Fundacji Misyjnej Salvatti.pl otrzymają z rąk abpa Henryka Hosera krzyże misyjne.

Zapowiedzi przedślubne
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
1. Bartłomiej Cieślak, kawaler z par. św. Kazimierza w Pruszkowie
    Agata Dominika Pilaczyńska, panna z par. św. Kazimierza w Pruszkowie
2. Mariusz Szkiela, kawaler z par. MB Nieustającej Pomocy w Pruszkowie
    Dorota Ościk, panna z par. tutejszej
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie związku między tymi osobami, jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.

i opieki Królowej Apostołów.

Wręczenie różańców

W niedzielę, 07 października dzieci pierwszokomunijne zapraszamy wraz z rodzicami na Mszę Św. o godz. 16.00. Podczas tej Mszy dzieciom zostaną wręczone różańce.