Ogłoszenia Parafialne na Trzecią Niedzielę Wielkanocną 14 kwietnia 2024 r.

zmartwychwstalyPrzez całą niedzielę kazania głosi ks. Paweł Jurkowski – pallotyn posługujący obecnie w Sekretariacie ds. Misji. Po Mszach będzie zbierał ofiary na wsparcie pallotyńskich dzieł misyjnych.

Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, we wtorek – na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00 i w środę po wieczornej Mszy Św. na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej.

Członków Żywego Różańca i wszystkich, którzy chcieliby włączyć się we wspólną modlitwę różańcową zapraszamy na spotkanie dziś po Mszy Św. o godz. 12.00 w kościele.

Dzieci przygotowujące się do I Komunii Św. oraz ich rodziców zapraszamy na Mszę Św. w przyszłą niedzielę o godz. 16.00. Podczas tej Mszy odbędzie się odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych.

Wspólnota Przyjaciele Oblubieńca zaprasza na rekolekcje pt. ,,Przysięga małżeńska". Zaproszone są wszystkie małżeństwa sakramentalne niezależnie od wieku i stażu. Rekolekcje to okazja do pogłębiania jedności i bliskości małżeńskiej. Szczegóły oraz link do zapisów znajdują się na plakacie w gablocie oraz na stronie przyjacieleoblubienca.pl w zakładce „projekty → małżeństwa".

Wakacyjny wyjazd dla dzieci do Firleja k. Lublina odbędzie się w dniach 23 – 29 czerwca. Szczegółowe informacje i zapisy u ks. Sebastiana.

Podajemy do wiadomości, że uroczystość I Komunii Św. w 2025 r. będzie organizowana w sobotę, 17 maja.

Nicholas Patrick Bartkowiak, kawaler z par. tutejszej i Katarzyna Cybulska, panna z par. Narodzenia Pańskiego w Błoniu
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie sakramentalnego związku między tymi osobami jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.

Parafianom i wszystkim modlącym w naszym kościele życzymy obfitego bożego błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów.

Ogłoszenia Parafialne na Drugą Niedzielę Wielkanocną 07 kwietnia 2024 r.

milosierdzie10Obchodzimy dziś Święto Miłosierdzia Bożego. W Sanktuarium w Ożarowie Mazowieckim głównej Mszy o godz. 12.00 przewodniczył będzie kard. Kazimierz Nycz.

Na nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia zapraszamy dziś o 17.30. We wtorek – na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00 i w środę po wieczornej Mszy Św. na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej.

Jutro przypada liturgiczny obchód przeniesionej w tym roku uroczystości Zwiastowania Pańskiego. Msze Św. w naszym kościele odprawiane będą o godz. 7.00 i 18.30.

Spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. odbędzie się w najbliższą środę o godz. 19.15 w kościele.

Członków Żywego Różańca i wszystkich, którzy chcieliby włączyć się we wspólną modlitwę różańcową zapraszamy na spotkanie w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.00 w kościele.

W przyszłą niedzielę kazania głosić będzie ks. Paweł Jurkowski – pallotyn posługujący obecnie w Sekretariacie ds. Misji. Po Mszach będzie zbierał ofiary na wsparcie pallotyńskich dzieł misyjnych.

Wspólnota Przyjaciele Oblubieńca zaprasza na rekolekcje pt. ,,Przysięga małżeńska". Zaproszone są wszystkie małżeństwa sakramentalne niezależnie od wieku i stażu. Rekolekcje to okazja do pogłębiania jedności i bliskości małżeńskiej. Szczegóły oraz link do zapisów znajdują się na plakacie w gablocie oraz na stronie przyjacieleoblubienca.pl w zakładce „projekty -> małżeństwa".

Parafianom i wszystkim modlącym w naszym kościele życzymy obfitego bożego bogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów.

Wręczenie różańców

W niedzielę, 07 października dzieci pierwszokomunijne zapraszamy wraz z rodzicami na Mszę Św. o godz. 16.00. Podczas tej Mszy dzieciom zostaną wręczone różańce.