PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Pierwszą Niedzielę Adwentu 03 grudnia 2023 r.

adwent6Rozpoczęliśmy Adwent – czas oczekiwania na przyjście Zbawiciela w Chwale oraz czas przygotowania do Bożego Narodzenia. Dzieci zapraszamy na roraty w tym tygodniu we wtorek i czwartek o godz. 16.30. Na roraty prosimy przynosić lampiony. Roraty poranne w tym tygodniu w poniedziałek i sobotę o godz. 7.00.

Członków Żywego Różańca i osoby które chciałyby włączyć się w to dzieło modlitewne zapraszamy na spotkanie dziś po Mszy Św. o godz. 12.00.

Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od 20.00, na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W piątek przypada Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze Św. w naszym kościele będziemy odprawiać o godz. 7.00, 18.30 i dodatkowo o godz. 12.00. Po wieczornej Mszy zapraszamy na Akatyst o Najświętszej Maryi Pannie.

Msza Św. dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. i ich rodziców będzie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. 16.00. Podczas tej Mszy dzieciom zostaną wręczone medaliki.

Mikroszkoła Św. Maksymiliana Marii Kolbego zaprasza na spotkanie z Małgorzatą Nawrocką - autorką powieści dla młodzieży, prekursorką nowego nurtu literackiego czyli „angelfiction" i specjalistką w dziedzinie zagrożeń duchowych w kulturze masowej i nie tylko. Spotkanie odbędzie się w piątek, 8 grudnia 2023 o godzinie 18.00 w sali domu parafialnego przy ul. Kilińskiego 17. Tematem spotkania będą właśnie zagrożenia duchowe w kulturze. Podczas spotkania będzie można zakupić książki pani Małgorzaty.

Przypominamy naszą prośbę, by wszyscy, którzy chcą przyjąć księdza po kolędzie, zgłosili taką chęć w furcie seminarium lub e-mailem bądź też telefonicznie. Prośbę tę kierujemy zarówno do nowych parafian, jak też do tych, którzy mieszkają w parafii od dawna. Prosimy też, by w miarę możliwości powiadomić o tym sąsiadów czy znajomych.

Po Mszach Św. można zaopatrzyć się w opłatki wigilijne i świece „Caritas".


Wszystkim parafianom oraz osobom modlącym się w naszym kościele życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.

Duszpasterze

 

PDFDrukujEmail

Ferie zimowe 2024

ferie2024

   

PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Uroczystość Chrystusa Króla 26 listopada 2023 r.

chrystus krol3Obchodzimy dziś Uroczystość Jezusa Chrystusa – Króla Wszechświata. Jest to patronalne święto warszawskiej prowincji pallotynów.

Dziś na ulicach Warszawy odbędzie się „Orszak Chrystusa Króla". Rozpocznie się on o godz. 12.30 Mszą Św. w archikatedrze warszawskiej i przejdzie Krakowskim Przedmieściem do bazyliki Świętego Krzyża.

Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, we wtorek na adorację Najświętszego Sakramentu od 20.00, w środę na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej po wieczornej Mszy Św.

W przyszłą niedzielę rozpoczynamy liturgiczny okres adwentu. Jednocześnie rozpoczynamy nowy rok liturgiczny i duszpasterski, któremu towarzyszy w Polsce hasło: "Uczestniczę we wspólnocie Kościoła".

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Zapraszamy w czwartek do kościoła na "Godzinę Świętą" - wynagradzającą adorację od 23.00 do północy. Komunię Św. przyniesiemy do chorych w piątek w godzinach przedpołudniowych. Spowiedź dla wszystkich od 17.45. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi odprawimy w sobotę o godz. 18.00.

Członków Żywego Różańca i osoby które chciałyby włączyć się w to dzieło modlitewne zapraszamy na spotkanie w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.00.

Zbliża się czas wizyt kolędowych. Ze względu na to, że wciąż sprowadzają się nowi ludzie do parafii, chcemy znów zrobić kolędę „na zapisy". Pozwoli nam to lepiej zaplanować harmonogram wizyty. Prosimy, by wszyscy, którzy chcą przyjąć księdza po kolędzie, zgłosili taką chęć w furcie seminarium lub e-mailem bądź też telefonicznie. Prośbę tę kierujemy zarówno do nowych parafian, jak też do tych, którzy mieszkają w parafii od dawna. Prosimy też, by w miarę możliwości powiadomić o tym sąsiadów czy znajomych.

Organizujemy wyjazd dla dzieci podczas ferii zimowych do Popowa k. Wyszkowa. Odbędzie się on w dniach 14-20 stycznia 2024 r. Więcej informacji i zapisy u ks. Sebastiana.


Wszystkich Parafian i osoby modlące się w naszym kościele niech wspiera obfite Boże Błogosławieństwo i opieka Królowej Apostołów.

Duszpasterze

   

Strona 1 z 2

<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>

Wyszukiwarka

Statystyka

Naszą witrynę przegląda teraz 87 gości 
Odsłon : 1081764
wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama