Ogłoszenia Parafialne na Trzecią Niedzielę Wielkanocną 18 kwietnia 2021 r.

swwojciechTransmisja Mszy Św. o godz.10.30 i 12.00 na:

Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, we wtorek na adorację Najświętszego Sakramentu od 20.00, w środę na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej po wieczornej Mszy Św.

Według obecnie ustalonych limitów, do kościoła na nabożeństwa mogą wejść 34 osoby. Dodatkowo w przedsionku jest jeszcze przestrzeń dla 1 osoby na górze (przy drzwiach kościoła) i 2 osób na holu przy furcie. Pamiętajmy o zachowaniu dystansu i o obowiązku zakrywania ust i nosa oraz dezynfekcji rąk. Osoby, które korzystają z dyspensy od niedzielnej Mszy Św. zachęcamy do duchowej łączności poprzez transmisje telewizyjne bądź internetowe.

Spotkanie dla rodziców dzieci, które mają w tym roku przystąpić do I Komunii Św. odbędzie się w czwartek o godz. 19.15 w kościele.

Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania odbędzie się zdalnie w piątek o godz. 19.30.

Na prośbę władz gminnych przekazujemy informację o Narodowym Spisie Powszechnym. Rozpoczął się on 1 kwietnia tego roku i jest obowiązkowy dla wszystkich osób mieszkających w Polsce. Podstawową metodą jest samodzielne spisanie się przez internet. Więcej informacji na plakacie oraz na stronie www.spis.gov.pl.

W sobotę otrzymaliśmy wiadomość, że w Wiedniu zmarł w wieku 86 lat ks. Edward Daniel SAC. Ks. Edward w latach 1971-1974 pełnił posługę proboszcza w Ołtarzewie. Polecajmy go Bożemu Miłosierdziu w naszych modlitwach.

Wszystkich Parafian, osoby modlące się w naszej świątyni oraz tych, którzy łączą się z nami przez transmisje internetowe niech wspiera Boże Błogosławieństwo i opieka Królowej Apostołów.

Ogłoszenia Parafialne na Drugą Niedzielę Wielkanocną 11 kwietnia 2021 r.

tomasz1Transmisja Mszy Św. o godz.10.30 i 12.00 na:

Na nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia zapraszamy dziś o 17.30, we wtorek na adorację Najświętszego Sakramentu od 20.00, w środę na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej po wieczornej Mszy Św.

Klub Honorowych Dawców Krwi „Donum vitae" w Ożarowie Mazowieckim zaprasza na akcję oddawania krwi, która odbędzie się 13 kwietnia w godz. 8.00 – 13.00 przed budynkiem starostwa powiatowego, ul. Poznańska 129/133.

W związku z wciąż zmieniającą się sytuacją i obostrzeniami, decyzję w sprawie formy przeprowadzenia tegorocznej uroczystości I Komunii Św. podejmiemy po 18 kwietnia.

Dziękujemy serdecznie za wszelkie ofiary składane na potrzeby parafii czy to osobiście, czy przelewem na konto, czy też korzystając z tzw. „tacy on line". Jesteśmy niezmiernie wdzięczni, że w tym trudnym dla wszystkich czasie pamiętacie o nas i wspieracie działalność parafii.

Taca on-line

Jeżeli chciałbyś wesprzeć nasz Kościół, prosimy o udział w akcji "Wrzuć na tacę on-line". Środki zostaną nam przekazane przez Pallotyńską Fundację Salvatti