W naszej parafii posługę sprawują następujący duszpasterze:

ks. Jacek Smyk SAC   sebastianr1
ks. Jacek Smyk SAC -  proboszcz.
Pochodzi z Rynu na Mazurach. Święcenia kapłańskie przyjął w 1998 r. Pracował jako wikariusz i proboszcz w Warszawie. Studiował teologię pastoralną na KULu (doktorat w 2006 r.). W parafii od 2010 r. Wykłada teologię pastoralną w ołtarzewskim Seminarium. Ukończył kapucyńską Szkołę dla Spowiedników. W wolnych chwilach słucha muzyki (np. Pata Metheny'ego), czyta (np. Pratchetta, Tolkiena, Chestertona), muzykuje, pływa, żegluje, nurkuje.
  ks. Sebastian Rolka SAC -  wikariusz.
Pochodzi z miejscowości Stare Czajki położonej niedaleko Szczytna na Mazurach. Święcenia kapłańskie przyjął w 2017 roku. Po święceniach przez trzy lata pracował jako wikariusz w Lublinie. Interesuje się historią Kościoła i psychologią. Lubi również wyprawy górskie i jeździć na rowerze.

Zobacz również inne osoby pracujące w naszej parafii.