PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Zesłanie Ducha Świętego 28 maja 2023 r.

zeslanieds11Na nabożeństwa majowe zapraszamy dziś o 17.30, w poniedziałek, wtorek i środę o godz. 18.00.

Zapraszamy we wtorek na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00. Prośby i podziękowania do Matki Bożej Fatimskiej będziemy odczytywać w środę w ramach nabożeństwa majowego.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek pamiętajmy o modlitwie w intencji powołań kapłańskich i zakonnych. Tego dnia zapraszamy na „Godzinę Świętą" - adorację wynagradzającą od 23.00 do północy. Do chorych z Komunią Świętą pójdziemy w piątek przed południem. Dzieci zapraszamy na Mszę św. w piątek o godz. 16.30. Spowiedź dla dzieci w piątek od godz. 16.00, dla dorosłych od godz. 18.00. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi odprawimy w sobotę o godz. 18.00.

W przyszłą niedzielę obchodzimy uroczystość Trojcy Świętej. Tego dnia przypada też XVI Święto Dziękczynienia pod hasłem: „Dziękujemy za czyniących pokój". Tradycyjnie w tym dniu prowadzona będzie zbiórka datków na Świętynię Opatrzności Bożej.

Mamy do rozdysponowania kilka zaproszeń na koncert, który odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 19.45 w Świątyni Opatrzności. Osoby zainteresowane udziałem mogą się zgłaszać do zakrystii.

Spotkanie dla członków Żywego Różańca i wszystkich, którzy chcieliby włączyć się we wspólną modlitwę różańcową odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.00 w kościele.

W najbliższy piątek mieszkańcy Pallotyńskiego Centrum „Przyszłość dla Ukrainy" zapraszają na koncert z okazji dnia matki i dnia dziecka. Koncert odbędzie się w sali teatralnej. Początek o godz. 19.00.


Zapowiedzi przedślubne
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
1. Krzysztof Gontarczyk, kawaler z par. tutejszej i Ewelina Baran, panna z par. św. Michała Archanioła w Daleszycach
2. Filip Barwiński, kawaler z par. tutejszej i Wioletta Jadczuk, panna z par. Niepokalanego Serca NMP w Sokołowie Podlaskim
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie sakramentalnego związku między tymi osobami jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.


Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama