PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Szóstą Niedzielę Wielkanocną 14 maja 2023 r.

bobola2Dziś zapraszamy na nabożeństwo fatimskie. O godz. 18.00 odprawimy Mszę Św. w intencjach podanych nam na kartkach a po Mszy odmawiać będziemy różaniec i wyruszymy w procesji z figurą Matki Bożej Fatimskiej.

Na nabożeństwa majowe zapraszamy w dni powszednie o godz. 18.00, w niedziele o 17.30.

Zapraszamy dziś na spotkanie grupy biblijnej. Spotkanie odbędzie się o godz. 16.00 w sali wykładowej nr 5. Prowadzący spotkanie - ks. Michał Siennicki – będzie oczekiwał na chętnych przy furcie seminarium.

Zapraszamy we wtorek na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00. Prośby i podziękowania do Matki Bożej Fatimskiej będziemy odczytywać w środy w ramach nabożeństwa majowego.

We wtorek obchodzimy uroczystość św. Andrzeja Boboli – patrona metropolii warszawskiej.

W środę w naszym kościele obchodzimy uroczystość rocznicy poświęcenia świątyni.

W przyszłą niedzielę obchodzimy uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Tego dnia o godz. 19.00 zapraszamy na wyjątkowy koncert. Wystąpi Orkiestra Kameralna Filharmonii Narodowej, chór „Ab Imo Pectore" oraz soliści: Marcin Zdunik – wiolonczela, Ewelina Kosińska-Siedlecka – sopran i Joanna Gontarz – alt. Dyrygował będzie Mariusz Latek.

Przypominamy, że próby chóru „Cantus firmus" odbywają się w poniedziałki o godz. 19.00 w sali na I piętrze w domu parafialnym. Serdecznie zapraszamy.

Zapraszamy młodzież do udziału w czuwaniu na Polach Lednickich 3 czerwca br. Chętni na wyjazd mogą się zgłaszać do ks. Sebastiana.

Organizujemy wyjazd wakacyjny dla dzieci do Mikoszewa nad morzem w dniach 25.06 – 01.07. Szczegółowe informacje i zapisy u ks. Sebastiana.

Dzisiejsza taca przeznaczona jest na pokrycie kosztów malowania i czyszczenia kościoła. 


Zapowiedzi przedślubne
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
Krzysztof Kamil Gawryś, kawaler z par. św. Kazimierza w Pruszkowie i Paulina Anna Dąbrowska, panna z par. tutejszej
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie sakramentalnego związku między tymi osobami jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.


Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama