PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Czternastą Niedzielę Zwykłą 07 lipca 2024 r.

benedict5Spotkanie dla członków Żywego Różańca i wszystkich, którzy chcieliby włączyć się we wspólną modlitwę różańcową odbędzie się dziś po Mszy Św. o godz. 12.00 w kościele.

Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W przyszłą niedzielę odprawimy kolejne nabożeństwo fatimskie. O godz. 18.00 będziemy odprawiać Mszę w intencjach podanych nam na kartkach a po Mszy będziemy odmawiać różaniec i wyruszymy w procesji z figurą Matki Bożej Fatimskiej.

Zakończony kolejny etap remontu naszych organów. Wyremontowane zostały wiatrownice i substancja dźwiękowa pierwszego manuału wraz ze strojeniem i intonacją. Koszt tego etapu wyniósł 37 tys. PLN. Dziękujemy za wszelkie ofiary na ten cel.

Przypominamy, że w czasie wakacyjnym okazja do spowiedzi wieczorem w dni powszednie jest od godz. 18.00 do rozpoczęcia wieczornej Mszy Św. Nie ma spowiedzi podczas wieczornej Mszy.


Zapowiedzi przedślubne
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
Piotr Wojciech Ożarowski, kawaler z par. tutejszej i Magdalena Maria Ścibek, panna pochodząca z par. Zbawiciela Świata w Ostrołęce
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie związku między tymi osobami jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.


Parafianom i wszystkim modlącym się w naszym kościele życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama