PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Dziewiątą Niedzielę Zwykłą 02 czerwca 2024 r.

sercejezusa10Do piątku włącznie zapraszamy gorąco do udziału w procesji po wieczornej Mszy Św. Poświęcenie wianków odbędzie się w czwartek po wieczornej Mszy Św.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które zaangażowały się w przygotowanie i przeprowadzenie procesji w Uroczystość Bożego Ciała.

Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00.

Dziś po Mszach Św. prowadzona jest zbiórka datków na Świątynię Opatrzności Bożej.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. W czwartek pamiętajmy o modlitwie w intencji powołań kapłańskich i zakonnych. Zapraszamy tego dnia na adorację wynagradzającą od 23.00 do północy. Komunię Św. przyniesiemy do chorych w piątek w godzinach przedpołudniowych. Okazja do spowiedzi w piątek od 17.45.

W piątek przypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze Św. będziemy odprawiać o godz. 7.00 i o 18.30. Z racji uroczystości nie obowiązuje tego dnia wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.


Zapowiedzi przedślubne
Związek małżeński zamierzają zawrzeć:
Artur Bartłomiej Orłowski, kawaler, pochodzący z par. tutejszej i Agata Ewa Ałasa, panna z par Matki Bożej Królowej Aniołów w Warszawie
Mikołaj Kazimierz Stańczuk, kawaler z par. tutejszej i Aleksandra Chrzanowska, panna z par. Nawrócenia św. Pawła Apostoła w Warszawie
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie związku między tymi osobami jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.


Wszystkim parafianom i osobom modlącym się w naszym kościele życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama