Ogłoszenia Parafialne na Niedzielę Chrztu Pańskiego 07.01.2024

chrzestpanski14Spotkanie dla członków Żywego Różańca odbędzie się dziś po Mszy Św. o godz. 12.00 w domu parafialnym.

Zapraszamy dziś na różaniec o godz. 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W przyszłą niedzielę grupa dzieci wyjeżdża na ferie do ośrodka w Popowie. Wyjazd o godz. 16.00 sprzed kościoła.

Do wtorku trwają wizyty kolędowe wg przedstawionego wcześniej harmonogramu. Po tym terminie będziemy indywidualnie kontaktować się z osobami, do których z różnych przyczyn dotychczas nie dotarliśmy, a które zgłosiły chęć przyjęcia księdza po kolędzie.

Wszystkich parafian i osoby modlące się w naszej świątyni niech wspiera boże błogosławieństwo i opieka Królowej Apostołów.