Ogłoszenia Parafialne na Niedzielę Świętej Rodziny 31.12.2023

swrodzina1Zapraszamy dziś na nabożeństwo na zakończenie roku kalendarzowego. Odprawimy je o godz. 17.30.

Jutro przypada Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Msze święte tego dnia będziemy odprawiać wg porządku niedzielnego oprócz Mszy o 7.30.

Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W czwartek od godz. 23.00 do północy odbędzie się w kościele „Godzina Święta" - czuwanie wynagradzające przed Najświętszym Sakramentem.

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Chorych z posługą sakramentalną odwiedzimy w piątek w godzinach porannych.

W sobotę obchodzimy Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze Św. w naszym kościele odprawiać będziemy wg porządku niedzielnego.

Na wspólne kolędowanie zapraszamy do kościoła w sobotę o godz. 16.00.

Spotkanie dla członków Żywego Różańca odbędzie się w przyszłą niedzielę, 7 stycznia po Mszy Św. o godz. 12.00 w domu parafialnym.

Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo. Wraz z Mędrcami szukajmy Chrystusa, byśmy w Nim mogli znaleźć naszego Króla i Zbawcę.