Ogłoszenia Parafialne na Czwartą Niedzielę Adwentu 24 grudnia 2023 r.

pasterze2Dziś nie będzie Mszy Św. wieczornej.

W wigilijny wieczór zadbajmy o chrześcijańską oprawę wieczerzy. Pamiętajmy o wspólnej modlitwie, czytaniu Ewangelii o narodzeniu Chrystusa, łamaniu się opłatkiem i wspólnym śpiewaniu kolęd.

Wzorem ubiegłych lat pierwszą pasterkę odprawimy 24 grudnia o godz. 22.00 (zachęcamy, by na tę godzinę przyszli ci, którzy wybierają się wraz z dziećmi) a drugą tradycyjnie o północy. W pierwszy dzień świąt Msze Św. w naszym kościele będziemy sprawować o godz. 9.00, 10.30, 12.00. Nie będzie tego dnia Mszy wieczornej. W drugi dzień świąt Msze Św. będą odprawiane wg porządku niedzielnego.

W imieniu ks. Marcina Przywary SAC składamy serdeczne podziękowania za ofiary złożone na zakończenie rekolekcji. Na działalność wspólnoty pallotyńskiej w Lublinie ks. Marcin zebrał 4.700 PLN.

Po Mszach Św. można jeszcze zaopatrzyć się w opłatki wigilijne i świece „Caritas".

W przyszłą niedzielę przypada w tym roku Święto Świętej Rodziny. Jest to jednocześnie ostatni dzień roku kalendarzowego. Msze Św. będziemy sprawować wg porządku niedzielnego. Nabożeństwo dziękczynne za miniony rok odprawimy tego dnia o godz. 17.30.

Dziękujemy wszystkim osobom, które zgłosiły chęć przyjęcia księdza z wizytą duszpasterską. Porządek kolędy podamy po świętach.

Wszystkim parafianom oraz osobom modlącym się w naszym kościele życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.