PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Dwudziestą Siódmą Niedzielę Zwykłą 08 października 2023 r.

nauczanie1Dzieci przygotowujące się do pierwszej Komunii Św. i ich rodziców zapraszamy na Mszę Św. dziś o godz. 16.00. Podczas tej Mszy zostaną poświęcone i wręczone dzieciom różańce.

Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, we wtorek na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00, w środę na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej po wieczornej Mszy Św.

Przez cały październik zapraszamy na nabożeństwa różańcowe. W dni powszednie odprawiamy je o godz. 18.00 a w niedziele o 17.30. Nabożeństwa różańcowe dla dzieci będziemy odprawiać we wtorki i czwartki o godz. 16.30.

W sobotę, 14 października podczas Mszy Św. o godz. 11.30 ks. bp Marek Solarczyk udzieli święceń diakonatu czterem alumnom pallotyńskim i jednemu ze zgromadzenia Misjonarzy Krwi Chrystusa.

W przyszłą niedzielę zapraszamy na ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie. O godz. 18.00 odprawiać będziemy Mszę Św. w intencjach podanych nam na kartkach a po tej Mszy będziemy odmawiać różaniec i pójdziemy w procesji z figurą Matki Bożej Fatimskiej. Na procesję prosimy przynieść świece bądź lampiony.

W przyszłą niedzielę z racji dnia papieskiego zbierane będą ofiary na stypendia dla podopiecznych fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.

Organizujemy wyjazd na Pallotyńskie Czuwanie Młodych w Częstochowie. Odbędzie się ono 28 października. Więcej informacji i zapisy u ks. Sebastiana.

Zapraszamy serdecznie dzisiaj o godz. 19.30 na plastyczno-słowno-muzyczny spektakl pt. „Tyja", w reżyserii i wykonaniu Jarosława Figury - aktora Teatru Puppetterra i światowej sławy Sceny Plastycznej KUL. Spektakl dla dzieci i dorosłych - o szukaniu przyjaźni, która w telefonie i wirtualnym świecie raczej na nas nie czeka.


Wszystkich Parafian i osoby modlące się w naszym kościele niech wspiera obfite Boże Błogosławieństwo i opieka Królowej Apostołów.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama