PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Dwudziestą Czwartą Niedzielę Zwykłą 17 września 2023 r.

st kostka2Zapraszamy dziś wieczorem na nabożeństwo fatimskie. O godz. 18.00 będziemy odprawiać Mszę w intencjach podanych nam na kartkach a po Mszy będziemy odmawiać różaniec i wyruszymy w procesję z figurą Matki Bożej Fatimskiej. Na procesję prosimy przynieść świece bądź lampiony.

Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Jutro obchodzimy święto św. Stanisława Kostki – zakonnika, patrona dzieci i młodzieży. Msze Św. będziemy odprawiać tego dnia o godz. 7.00 i 18.30.

Cieszymy się z nowych osób, które zgłosiły się do naszego chóru „Cantus Firmus". Jeśli ktoś jeszcze się zastanawia, to gorąco zachęcamy. Przypominamy, że próby odbywają się w poniedziałki o godz. 19.00 w sali w domu parafialnym.

Spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Św. odbędzie się w poniedziałek, 18 września o godz. 19.15 w kościele.

Stowarzyszenie „Mężczyźni Świętego Józefa" zaprasza na projekcję filmu „Odważni" (zobacz trailer). Jest to inspirująca opowieść o przyjaźni, walce i zmaganiach współczesnych mężczyzn. Na film zapraszamy w czwartek, 21 września o godz. 20.00 w domu parafialnym. Zapraszamy zarówno mężczyzn jak i kobiety. Wstęp wolny.


Wszystkich Parafian i osoby modlące się w naszym kościele niech wspiera obfite Boże Błogosławieństwo i opieka Królowej Apostołów.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama