Ogłoszenia Parafialne na Dwudziestą Pierwszą Niedzielę Zwykłą 27 sierpnia 2023 r.

meczenstwojanaZapraszamy dziś na różaniec o 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Przez całą niedzielę kazanie głosi ks. Eugeniusz Ejsmont – pallotyn posługujący katolikom na Białorusi. Po Mszach Św. będzie zbierał ofiary na potrzeby tamtejszej wspólnoty.

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek zapraszamy na godzinę świętą od 23.00 do północy. Komunię Świętą dla chorych przyniesiemy w piątek przed południem. Okazja do spowiedzi dla wszystkich w piątek od godz. 17.30. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi odprawimy w sobotę o godz. 18.00.

Spotkanie dla członków Żywego Różańca i tych, którzy chcieliby włączyć się we wspólną modlitwę różańcową odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.00 w kościele.

W imieniu władz samorządowych zapraszamy na Dożynki Gminne. Odbędą się one w najbliższą sobotę w Płochocinie. O godz. 12.00 w kościele św. Wojciecha będzie odprawiona Msza dziękczynna za rolników a o godz. 14.00 na boisku AKS FC Płochocin rozpocznie się festyn dożynkowy.

Przypominamy, że w czasie wakacyjnym spowiedź w kościele w dni powszednie odbywa się podczas Mszy porannej a wieczorem od godz. 18.00 do 18.30.

Wszystkich Parafian i osoby modlące się w naszym kościele niech wspiera obfite Boże Błogosławieństwo i opieka Królowej Apostołów.