Ogłoszenia Parafialne na Jedenastą Niedzielę Zwykłą 18 czerwca 2023 r.

apostolowieDziś w naszej parafii wizytację kanoniczną prowadzi ks. bp Piotr Jarecki. Podczas Mszy Św. o godz. 12.00 udzieli młodzieży sakramentu bierzmowania. O godz. 16.00 odbędzie się spotkanie z przedstawicielami grup parafialnych. Prosimy przedstawicieli grup o przygotowanie krótkich sprawozdań z działalności. Jutro ks. Biskup spotka się z dyrekcją szkół oraz odwiedzi wspólnoty zakonne na terenie naszej parafii.

Dziękujemy serdecznie wszystkim osobom, które zaangażowały się w przygotowanie i przeprowadzenie procesji podczas oktawy uroczystości Bożego Ciała.

Dziś zapraszamy na nabożeństwo fatimskie. O godz. 18.00 będziemy odprawiać Mszę w intencjach podanych nam na kartkach a po tej Mszy będziemy odmawiać różaniec i wyruszymy z procesją z figurą Matki Bożej Fatimskiej.

Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Zakończona została renowacja figury Matki Bożej przed głównym wejściem. Figura została odczyszczona, uzupełniono ubyki, wykonano nowe złocenia serca, krzyża i korony. Całość została pomalowana i zabezpieczona hydrofobowo. Koszt renowacji wyniósł 15 tys. zł. Dziękujemy serdecznie za wszelkie ofiary na ten cel.

1. Mateusz Kowalski, kawaler z par. tutejszej i Natalia Krystyna Matysiak, panna z par. tutejszej
2. Eryk Becker, kawaler z par. Podwyższenia Krzyża Św. w Warszawie i Beata Drabik, panna z par. tutejszej
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie związku między tymi osobami jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.