Ogłoszenia Parafialne na Dziesiątą Niedzielę Zwykłą 11 czerwca 2023 r.

sercejezusa9Do piątku włącznie zapraszamy gorąco do udziału w procesji po wieczornej Mszy Św. Poświęcenie wianków odbędzie się w czwartek po wieczornej Mszy Św.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które zaangażowały się w przygotowanie i przeprowadzenie procesji w Uroczystość Bożego Ciała.

Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W piątek przypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze Św. będziemy odprawiać o godz. 7.00 i o 18.30. Z racji uroczystości nie obowiązuje tego dnia wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

W przyszłą niedzielę naszą parafię będzie wizytował ks. bp Piotr Jarecki. Podczas Mszy Św. o godz. 12.00 udzieli młodzieży sakramentu bierzmowania. O godz. 16.00 spotka się z przedstawicielami grup parafialnych. Prosimy przedstawicieli grup o przygotowanie krótkich sprawozdań z działalności.

Egzamin dla kandydatów do bierzmowania odbędzie się jutro od godz. 15.30 w budynku seminarium. Próby przed bierzmowaniem odbędą się w środę i czwartek o godz. 19.30 w kościele. Spowiedź dla kandydatów w czwartek od 17.30.

W przyszłą niedzielę odprawimy nabożeństwo fatimskie. O godz. 18.00 będziemy odprawiać Mszę w intencjach podanych nam na kartkach a po tej Mszy będziemy odmawiać różaniec i wyruszymy z procesją z figurą Matki Bożej Fatimskiej.

Na Świątynię Opatrzności Bożej zebraliśmy w ubiegłą niedzielę i przekazaliśmy 1902 PLN.

1. Mateusz Kowalski, kawaler z par. tutejszej i Natalia Krystyna Matysiak, panna z par. tutejszej
2. Eryk Becker, kawaler z par. Podwyższenia Krzyża Św. w Warszawie i Beata Drabik, panna z par. tutejszej
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie związku między tymi osobami jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.