PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Pierwszą Niedzielę Postu 01 marca 2020 r.

kuszenie8Zachęcamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych. W tym tygodniu Droga Krzyżowa dla dzieci będzie odprawiona w piątek o godz. 16.30, dla dorosłych o 18.00, dla młodzieży o 19.15. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedziele o godz. 17.15.

Zapraszamy we wtorek na adorację Najświętszego Sakramentu od 20.00, w środę na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej po wieczornej Mszy Św.

Spotkanie dla członków Żywego Różańca i tych, którzy chcieliby podjąć wspólną modlitwę różańcową odbędzie się dziś po Mszy Św. o godz. 12.00.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek pamiętajmy o modlitwie w intencji powołań kapłańskich i zakonnych. Komunię Św. chorym do domów przyniesiemy w piątek od godz. 7.30. Spowiedź dla dzieci od godz. 16.00, dla dorosłych od godz. 18.00. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi odprawimy w sobotę o godz. 18.00.

Osoby, które chcą wziąć udział we Mszy beatyfikacyjnej sługi bożego Stefana Wyszyńskiego powinny się zapisać na listę, która jest dostępna w furcie lub w zakrystii. W zależności od ilości chętnych będziemy organizować ewentualny wspólny transport. Zapisy zbieramy do 15 marca włącznie. Więcej informacji na temat uroczystości można znaleźć na oficjalnej stronie komitetu organizacyjnego: prymaswyszynski.pl.

Szkoła Podstawowa im. Wincentego Pallottiego zaprasza dziś kandydatów do klasy 1 i 4 wraz z rodzicami na dzień otwarty. Odbędzie się on w godzinach 11.00 - 13.30.


Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo i opieka Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama