PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Siódmą Niedzielę Zwykłą 23 lutego 2020 r.

krzyz popiolZapraszamy dziś na różaniec o 17.30, we wtorek na adorację Najświętszego Sakramentu od 20.00, w środę na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej po wieczornej Mszy Św.

W środę rozpoczynamy liturgiczny okres Wielkiego Postu. Tego dnia obowiązuje nas post ścisły. Msze Św. z obrzędem posypania głów popiołem będą w naszym kościele odprawiane o godz. 7.00, 9.00 i o 18.30.

Zachęcamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych. W tym tygodniu Droga Krzyżowa dla dzieci będzie odprawiona w piątek o godz. 16.30, dla dorosłych o 18.00, dla młodzieży o 19.15. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym odprawiać będziemy w niedziele o godz. 17.15.

We wszystkie dni Wielkiego Postu w wyznaczonych kościołach warszawskich będą odbywały się nabożeństwa stacyjne. Przez cały dzień można będzie tam skorzystać z sakramentu pokuty, wziąć udział w Drodze Krzyżowej, Gorzkich Żalach. Harmonogram kościołów stacyjnych jest podany na plakacie w holu przy furcie.

Spotkanie dla członków Żywego Różańca i tych, którzy chcieliby podjąć wspólną modlitwę różańcową odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.00.

Jak wiemy, 7 czerwca w Warszawie odbędzie się beatyfikacja sługi bożego Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Osoby, które chcą wziąć udział we Mszy beatyfikacyjnej powinny się zapisać na listę, która jest dostępna w furcie lub w zakrystii. W zależności od ilości chętnych będziemy organizować ewentualny wspólny transport. Zapisy zbieramy do 15 marca włącznie. Więcej informacji na temat uroczystości można znaleźć na oficjalnej stronie komitetu organizacyjnego: prymaswyszynski.pl.

Szkoła Podstawowa im. Wincentego Pallottiego zaprasza kandydatów do klasy 1 i 4 wraz z rodzicami na dzień otwarty. Odbędzie się on w niedzielę, 1 marca w godzinach 11.00 - 13.30.


Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo i opieka Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama