PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Święto Ofiarowania Pańskiego 02 lutego 2020 r.

ofiarowanie8Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Na jutro zaplanowaliśmy rozbieranie dekoracji świątecznej. Jeśli ktoś mógłby pomóc, to zapraszamy tego dnia do kościoła: mężczyzn od godz. 16.00 (demontaż i wynoszenie choinek i szopki), kobiety po wieczornej Mszy Św (sprzątanie kościoła).

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. W czwartek pamiętajmy o modlitwie w intencji powołań kapłańskich i zakonnych. Komunię Św. chorym do domów przyniesiemy w piątek od godz. 7.30. Dzieci zapraszamy tego dnia na Mszę Św. o godz. 16.30. Spowiedź dla dzieci od godz. 16.00, dla dorosłych od godz. 18.00.

Zapraszamy na konferencję dra Jacka Pulikowskiego pt: „Komunikacja drogą do królowania Jezusa w naszych rodzinach". Spotkanie odbędzie się w sobotę, 8 lutego o godz. 16.45 w naszym kościele. Jacek Pulikowski wraz z żoną jest od lat zaangażowany w duszpasterstwo rodzin. Jest autorem wielu poczytnych książek o tematyce rodzinnej. Gorąco zachęcamy do udziału w spotkaniu!

W przyszłą niedzielę kazania będzie głosił ks. Jura Strach SAC. Po Mszach Św. będzie zbierał ofiary na dzieła prowadzone przez pallotynów na Białorusi.

Spotkanie dla członków Żywego Różańca i wszystkich, którzy chcieliby włączyć się w to dzieło modlitewne odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.00.

Dyrektor Domu Kultury "Uśmiech" zaprasza dzieci i młodzież do spędzenia ferii zimowych z Domem Kultury i Centrum Inicjatyw Społecznych "Przy Parku". W programie: warsztaty eko-stylizacji, stolarskie, mydlarskie, taneczne, animacyjne, laboratorium młodego badacza i wiele innych. Zapraszamy do zapisów telefonicznych.


Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo oraz opieka Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama