Ogłoszenia Parafialne na Wniebowstąpienie Pańskie 21 maja 2023 r.

wniebowstapienie12Zapraszamy dziś na wyjątkowy koncert. O godz. 19.00 wystąpi Orkiestra Kameralna Filharmonii Narodowej, chór „Ab Imo Pectore" oraz soliści: Marcin Zdunik – wiolonczela, Ewelina Kosińska-Siedlecka – sopran i Joanna Gontarz – alt. Dyrygował będzie Mariusz Latek.

Na nabożeństwa majowe zapraszamy w dni powszednie o godz. 18.00, w niedziele o 17.30.

Ośmioklasistów zapraszamy na Mszę Św. w itencji pomyślnego zdania egzaminów. Odprawimy tę Mszę w poniedziałek o godz. 18.30.

Zapraszamy we wtorek na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00. Prośby i podziękowania do Matki Bożej Fatimskiej będziemy odczytywać w środę w ramach nabożeństwa majowego.

W najbliższą środę, 24 maja o godzinie 18.00 w domu parafialnym odbędzie się spotkanie informacyjne dla rodziców zainteresowanych przyłączeniem się do inicjatywy edukacyjnej: „Mikroszkoła Świętego Maksymiliana". Zapraszamy rodziców, których dzieci w przyszłym roku szkolnym rozpoczną edukację w klasie pierwszej oraz zerówce. „Mikroszkoła Świętego Maksymilina" jest projektem grupy rodziców skierowanym do osób, które pragną edukacji i wychowania dla swoich dzieci w duchu wartości katolickich.

W sobotę obchodzimy w naszym kościele uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Apostołów. Na dodatkową Mszę Św. zapraszamy tego dnia o godz. 12.00.
W sobotę odbędzie się dzień skupienia dla kandydatów do bierzmowania. Rozpocznie się on o godz. 10.00 w sali w tzw. łączniku (wejście bramą od ul. Kierbedzia). Spotkanie jest obowiązkowe dla osób, które mają przystąpić w czerwcu do bierzmowania.

W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Świętowanie rozpoczniemy czuwaniem w sobotę o godz. 20.00. Potrwa ono ok. 3 godz. W trakcie będzie sprawowana Eucharystia.

Zapraszamy młodzież do udziału w czuwaniu na Polach Lednickich 3 czerwca br. Chętni na wyjazd mogą się zgłaszać do ks. Sebastiana.

Dziękujemy serdecznie za ofiary na pokrycie kosztów malowania kościoła. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na ten cel 9.921 PLN.

Krzysztof Kamil Gawryś, kawaler z par. św. Kazimierza w Pruszkowie i Paulina Anna Dąbrowska, panna z par. tutejszej
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie sakramentalnego związku między tymi osobami jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów.