Ogłoszenia Parafialne na Piątą Niedzielę Zwykłą 05 lutego 2023 r.

mblourdesSpotkanie dla członków Żywego Różańca i wszystkich, którzy chcieliby się włączyć we wspólną modlitwę różańcową odbędzie się dziś po Mszy Św. o godz. 12.00 w kościele.

Zapraszamy dziś na różaniec o godz. 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Dziś mieszkańcy Pallotyńskiego Centrum „Przyszłość dla Ukrainy" zbierają datki na sfinansowanie wyjazdu dla dzieci w czasie ferii.

Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania odbędzie się w najbliższy piątek, 10 lutego o godz. 19.30 w kościele.

W sobotę przypada wspomnienie Matki Bożej z Lourdes. Ten dzień obchodzony jest w Kościele jako Światowy Dzień Chorego. Zapraszamy tego dnia na Mszę Świętą w intencji chorych połączoną ze wspólnotowym udzieleniem sakramentu namaszczenia. O godz. 10.30 odmawiać będziemy różaniec a Mszę odprawimy o godz. 11.00.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim osobom, które wczoraj zaangażowały się w demontaż dekoracji świątecznej i sprzątanie kościoła.

W przyszłą niedzielę grupa dzieci z naszej parafii wyjeżdża na zimowisko do Kilec na Karczówkę. Autokar wyrusza o godz. 15.00 sprzed kościoła.

Wszystkich Parafian i osoby modlące się w naszej świątyni niech wspiera Boże Błogosławieństwo i opieka Królowej Apostołów.