Ogłoszenia Parafialne na Trzydziestą Trzecią Niedzielę Zwykłą 13 listopada 2022 r.

nabierzcieZapraszamy dziś na różaniec o 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00, na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Spotkanie Szkoły Słowa Bożego odbędzie się dziś o godz. 16.00 w sali wykładowej w budynku seminarium. Prowadzący – ks. Michał Siennicki SAC – będzie oczekiwał na chętnych przy furcie.

W najbliższą sobotę, 19 listopada o godz. 19.30 na Scenie Ołtarzew odbędzie się koncert kl. Mateusza Wasińskiego SAC promujący album „Złoty Słowik". Przy tej okazji zbierane będą środki na wsparcie Pallotyńskiego Centrum „Przyszłość dla Ukrainy. Wstęp na koncert jest bezpłatny. Zob. wydarzenie na FB

Za tydzień obchodzić będziemy Uroczystość Jezusa Chrystusa – Króla Wszechświata. Jest to patronalne święto warszawskiej prowincji pallotynów.
Tego dnia ulicami Warszawy przejdzie Orszak Chrystusa Króla pod hasłem: „W naszych rodzinach – króluj nam Chryste". Orszak rozpocznie się Mszą Św. w archikatedrze warszawskiej o godz. 12.30. Ostatnim punktem programu będzie Msza Św. w bazylice Najświętszego Serca Jezusowego przy ul. Kawęczynskiej o godz. 16.00.

W przyszłą niedzielę po Mszach Św. wolontariusze zbierać będą ofiary na operację nóg ośmioletniego Jasia Robaka ze Święcic. Datki można składać również poprzez portal siepomaga.pl.

Wszystkich Parafian i osoby modlące się w naszym kościele niech wspiera obfite Boże Błogosławieństwo i opieka Królowej Apostołów.