Ogłoszenia Parafialne na Dwudziestą Trzecią Niedzielę Zwykłą 04 września 2022 r.

babelSpotkanie dla członków Żywego Różańca i tych, którzy chcieliby włączyć się we wspólną modlitwę różańcową odbędzie się dziś po Mszy Św. o godz. 12.00 w kościele.

Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, we wtorek na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00, w środę na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej po wieczornej Mszy Św.

W czwartek obchodzimy święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Msze Św. będziemy odprawiać tego dnia o godz. 7.00 i 18.30.

Uroczystość upamiętniająca 83. rocznicę Bitwy Ołtarzewskiej odbędzie się w sobotę, 10 września o godz. 12.00 na cmentarzu wojennym w Ołtarzewie.

Klub Honorowych Dawców Krwi zaprasza na akcję krwiodawstwa. Odbędzie się ona w najbliższy czwartek, 8 września w godz. 9.00-13.00 przed budynkiem starostwa powiatowego w Ożarówie Maz.

Hubert Mościcki, kawaler z par. Przemienienia Pańskiego w Łukowie
Paulina Irena Pietrzak, panna z par. Nawrócenia Św. Pawła w Warszawie
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie sakramentalnego związku między tymi osobami jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.

Wszystkich Parafian i osoby modlące się w naszym kościele niech wspiera obfite Boże Błogosławieństwo i opieka Królowej Apostołów.