Ogłoszenia Parafialne na Zesłanie Ducha świętego 23 maja 2021 r.

zeslanieds10Transmisja Mszy Św. o godz.10.30 i 12.00 na:

Na nabożeństwa majowe zapraszamy dziś o godz. 17.30, w dni powszednie o godz. 18.00.

Sedrecznie dziękujemy wszystkim osobom ze wspólnoty Przyjaciele Oblubieńca, alumnom i scholi za przygotowanie i poprowadzenie wieczornego czuwania przed Zesłaniem Ducha Świętego.

Na adorację Najświętszego Sakramentu zapraszamy we wtorek od 20.00, na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W czwartek przypada Święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana.

W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Uroczystość Trójcy Świętej.

1. Mateusz Łukasz Motylewski, kawaler z par. tutejszej
   Aleksandra Popis, panna z par. Św. Józefa Oblubieńca NMP w Pruszkowie
2. Piotr Buraczek, kawaler z par. tutejszej
   Sylwia Wiktoria Syndoman, panna z par. Miłosierdzia Bożego w Ożarowie Maz.
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie związku między tymi osobami, jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.

Na prośbę władz samorządowych przekazujemy ogłoszenie:

Burmistrz Ożarowa Mazowieckiego przypomina, że trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 i zachęca mieszkańców do udziału w nim.
W maju rozpoczną pracę rachmistrzowie spisowi. Na razie będą wyłącznie dzwonić do mieszkańców. Połączenia będą tylko z jednego numeru telefonu: 22 828 88 88. Jeśli rachmistrz zadzwoni, nie można mu odmówić.
Spis jest obowiązkowy dla każdej osoby mieszkającej w Polsce. W imieniu dzieci spisu dokonują rodzice lub opiekunowie prawni. Nie trzeba czekać na telefon rachmistrza – warto się spisać samodzielnie przez Internet na stronie spis.gov.pl lub telefonicznie pod numerem 22 279 99 99.

Wszystkich Parafian, osoby modlące się w naszej świątyni oraz tych, którzy łączą się z nami przez transmisje internetowe niech wspiera Boże Błogosławieństwo i opieka Królowej Apostołów.