Ogłoszenia Parafialne na Drugą Niedzielę po Narodzeniu Pańskim 02 stycznia 2011 r.

cmb1

Zapraszamy dziś na różaniec o godz. 17.30.
W tym tygodniu z wizytą duszpasterską odwiedzimy następujące miejscowości i ulice:
W poniedziałek - Domaniewek i Gołaszew (za torami)
We wtorek - ul. Nizinna
W środę - Koprki
W piątek - ul. Poznańska od. P. Szmidtów do P. Bąkowskich;
- ul. Poznańska od P. Blaszków do P. Żychlińskiej
W sobotę - ul. Zamoyskiego.
W sobotę kolędę rozpoczynamy o 10.30, w pozostałe dni o godz. 15.00

Jak co tydzień zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Spotkanie grupy s. Gabrieli odbędzie się w środę o godz. 18.00 w domu parafialnym.

Od wtorku do czwartku w naszym kościele będzie odbywało się Triduum uroczystości Epifanii. We wtorek i środę zapraszamy na Mszę Św. o godz. 18.30. W czwartek, 6 stycznia, w Uroczystość Objawienia Pańskiego Msze Św. w naszym kościele będą odprawiane wg porządku niedzielnego. Triduum Epifanii prowadzić będzie ks. Zdzisław Słomka SAC – przewodniczący Krajowej Rady Koordynacyjnej Zjednoczenia Apostolstwa Katolickiego.

W czwartek zapraszamy na godz. 19.00 na koncert zespołu New Life'm.

W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Odwiedziny chorych od godz. 7.30.

Spotkanie dla członków Żywego Różańca odbędzie się w przyszłą niedzielę 9 stycznia po Mszy Św. o godz. 12.00.
W przyszłą niedzielę o godz. 16.00 będzie odprawiana Msza Św. dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. i ich rodziców.

Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo. Wraz z Mędrcami szukajmy Chrystusa, byśmy w Nim mogli znaleźć naszego Króla i Zbawcę.