Ogłoszenia Parafialne na Piątą Niedzielę Postu 21 marca 2021 r.

zwiastowanie5Transmisja Mszy Św. o godz.10.30 i 12.00 na:

Zapraszamy dziś na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17.15, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W czwartek przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Jest to patronalna uroczystość poznańskiej prowincji pallotynów. Msze Św. w naszym kościele będziemy sprawować o godz. 7.00, 12.00 i 18.30.

W najbliższy piątek odprawimy w kościele jedną drogę krzyżową. Odbędzie się ona po wieczornej Mszy Św.

Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania odbędzie się w najbliższy piątek o godz. 19.30 on line. Informacje na ten temat zostaną indywidualnie rozesłane do uczestników.

Za tydzień obchodzić będziemy niedzielę palmową. Palmy do poświęcenia można będzie nabyć przed Mszą Św.

Ofiary na dekorację Bożego Grobu można składać do skarbonki przy wejściu do kościoła.

Grzegorz Hieronim Pietrzak, kawaler z par. tutejszej i Karolina Najkowska, panna z par. Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa w Warszawie-Ursusie
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie związku między tymi osobami, jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.

Wszystkich Parafian, osoby modlące się w naszej świątyni oraz tych, którzy łączą się z nami przez transmisje internetowe niech wspiera Boże Błogosławieństwo i opieka Królowej Apostołów.