PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Trzynastą Niedzielę Zwykłą 28 czerwca 2020 r.

piotripawel3Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od 20.00, na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Jutro przypada uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze Św. w naszym kościele będziemy odprawiać o godz. 7.00 i 18.30.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek pamiętajmy o modlitwie w intencji powołań kapłańskich i zakonnych. Prosimy, by chorych, do których mamy udać się w piątek z Komunią Św. zgłaszać telefonicznie bądź mailowo. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi odprawimy w sobotę o godz. 18.00.

Przypominamy, że w dni powszednie spowiadamy rano od godz. 7.00 i wieczorem, od 18.00. W miesiącach wakacyjnych nie ma spowiedzi podczas wieczornej Mszy Św., dlatego zachęcamy, by przychodzić do spowiedzi odpowiednio wcześniej.

Ks. Mariusz Zakrzewski – nasz wikariusz decyzją przełożonych został skierowany od końca sierpnia do pracy w Sekretariacie Misyjnym w Ząbkach. Ma równieże podjąć dalsze studia. Dziękujemy mu z całego serca za jego ofiarną, pełną oddania i zapału posługę w naszej parafii. Nowym wikariuszem w naszej parafii będzie ks. Sebastian Rolka. Święcenia kapłańskie przyjął w 2017 r. Dotychczas był wikariuszem w Lublinie.

Przypominamy o obowiązku zasłaniania ust i nosa w czasie nabożeństw. Prosimy, by osoby, które nie mogą z różnych powodów nosić maseczki szczególnie dbały o zachowanie stosownego dystansu w kościele.


Wszystkim parafianom oraz osobom modlącym się w naszym kościele życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama