PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Drugą Niedzielę Postu 08 marca 2020 r.

przemienienie14Zapraszamy dziś na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o 17.15, we wtorek na adorację Najświętszego Sakramentu od 20.00, w środę na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej po wieczornej Mszy Św.

Zachęcamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych. W tym tygodniu Droga Krzyżowa dla dzieci będzie odprawiona w piątek o godz. 16.30, dla dorosłych o 18.00, dla młodzieży o 19.15.

Dziś w naszej parafii swoje praktyki pastoralno-katechetyczne rozpoczął dk. Jan Jabłuszewski SAC. Otoczmy go życzliwością i modlitwą, by dobrze i owocnie przeżył ten etap swojego przygotowania do święceń kapłańskich.

Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej i Rady Ekonomicznej odbędzie się w najbliższy poniedziałek, 9 marca o godz. 19.30 w domu parafialnym.

Szkoła Słowa Bożego odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 16.00 w domu parafialnym. Spotkanie poprowadzi ks. Krzysztof Wernicki SAC.

Wolontariusze fundacji „Bożydar" zbierają dziś przed kościołem datki na leczenie swoich podopiecznych.

Przypominamy, że osoby, które chcą wziąć udział we Mszy beatyfikacyjnej sługi bożego kard. Stefana Wyszyńskiego powinny się zapisać na listę, która jest dostępna w furcie lub w zakrystii. Zapisy zbieramy do 15 marca włącznie. Więcej informacji na temat uroczystości można znaleźć na oficjalnej stronie komitetu organizacyjnego: prymaswyszynski.pl.


Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo i opieka Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama