PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Szóstą Niedzielę Zwykłą 16 lutego 2020 r.

kazanienagorzeDziś grupa dzieci z naszej parafii wyjechała na ferie do ośrodka „Bojanowe Gniazdo" w Zaniemyślu. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach, aby bezpiecznie i owocnie spędzili ten czas wypoczynku.

Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Szkoła Słowa Bożego odbędzie się dziś o godz. 16.00 w domu parafialnym. Spotkanie poprowadzi ks. Krzysztof Wernicki SAC. Następna Szkoła zaplanowana jest na 15 marca.

W imieniu ks. Jury Stracha, który w ubiegłą niedzielę głosił kazania serdecznie dziękujemy za złożone ofiary. Na wsparcie dzieł prowadzonych przez pallotynów na Białorusi przekazaliśmy 5.570 PLN.

Scena Ołtarzew zaprasza na koncert zespołu „Oreada". Grupa prezentuje muzykę, którą sami określają jako FolkOFF. Autorskie kompozycje i teksty inspirowane są przyrodą, kulturą ludową i naturą człowieka. Zespół powstał w 2016 roku, zagrał już wiele koncertów i jest laureatem wielu konkursów w kraju i za granicą. Koncert odbędzie się dziś o godz. 19.00 w sali teatralnej.


Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo oraz opieka Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama