Ogłoszenia Parafialne na Trzecią Niedzielę Adwentu 12 grudnia 2010 r.

aniolpustyni

Rozpoczęliśmy dziś rekolekcje adwentowe. Prowadzi je ks. Jacek Wróbel SAC – redaktor w wydawnictwie Apostolicum i wykładowca homiletyki w naszym Seminarium. Plan rekolekcji jest wywieszony w gablocie i dostępny na stronie internetowej.

Msze Św. "roratnie" ku czci Matki Bożej odprawiamy w poniedziałki i czwartki o godz. 7.00, w soboty o 18.30. Dzieci po rekolekcjach zapraszamy na roraty w czwartek na godz. 16.00.

Zapraszamy na adorację we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Po Mszach Św. na holu przed kościołem można zaopatrzyć się w opłatki i świece "Caritas".

Od wtorkowej adoracji można będzie zabrać z kościoła "Światło Pokoju" z Betlejem.

Szkoła Słowa Bożego odbędzie się 19 grudnia o godz. 16.00 w domu parafialnym.

Na rzecz Kościoła Katolickiego na Wschodzie zebraliśmy w ubiegłą niedzielę 2.146 PLN. Pieniądze zostały już wpłacone na konto Zespołu Pomocy Katolikom na Wschodzie.

Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo. Niech radość z nadchodzącego Pana przenika nasze oczekiwanie.