PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Trzecią Niedzielę Zwykłą 26 stycznia 2020 r.

niedz s bSpotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci wyjeżdżających na ferie do „Bojanowego Gniazda" odbędzie się dziś po Mszy Św. o godz. 10.30.

Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Msza Św. dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Św. i ich rodziców będzie odprawiona dziś o godz. 16.00. Podczas tej Mszy dzieciom zostaną poświęcone i wręczone modlitewniki. Po Mszy Św. zapraszamy rodziców do sali konferencyjnej na spotkanie zatytułowane „Codzienne życie z Bogiem w rodzinie". W czasie wykładu będzie zapewniona opieka dla dzieci (mogą one przynieść ze sobą swoje ulubione gry).

Szkoła Słowa Bożego odbędzie się dziś o godz. 16.00 w domu parafialnym. Spotkanie poprowadzi ks. Krzysztof Wernicki SAC.

W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi odprawimy tego dnia o godz. 18.00.

W przyszłą niedzielę przypada Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Ten dzień jest obchodzony również jako Dzień Życia Konsekrowanego. Mszy Św. o godz. 12.00 będzie przewodniczył bp Adrian Galbas – pallotyn, znany wielu parafianom, gdyż posługiwał niegdyś jako prefekt w naszym seminarium; obecnie biskup pomocniczy diecezji ełckiej.

Przypominamy, że bezpłatne wejściówki na Misterium Męki Pańskiej można rezerwować sobie w furcie seminarium. Spektakl dla parafian został zaplanowany na 13 marca na godz. 19.15.

Rozbieranie dekoracji świątecznej zaplanowaliśmy na poniedziałek, 3 lutego. Jeśli ktoś mógłby pomóc, to zapraszamy tego dnia do kościoła od godz. 16.00.


Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo oraz opieka Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama