PDFDrukujEmail

Ogłoszenia Parafialne na Drugą Niedzielę Zwykłą 19 stycznia 2020 r.

Pallotti8Doroczny wieczór kolęd odbędzie się dziś w kościele. Początek o godz. 15.00. Zapraszamy do wspólnego kolędowania.

Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Liturgiczna Uroczystość św. Wincentego Pallottiego przypada w środę, 22 stycznia. Dodatkowa Msza Św. będzie odprawiona tego dnia o godz. 12.00. Przewodniczył jej będzie abp Henryk Hoser SAC.

Msza Św. dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Św. i ich rodziców będzie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. 16.00. Podczas tej Mszy dzieciom zostaną poświęcone i wręczone modlitewniki. Po Mszy Św. zapraszamy rodziców do sali konferencyjnej na spotkanie zatytułowane „Codzienne życie z Bogiem w rodzinie". W czasie wykładu będzie zapewniona opieka dla dzieci (mogą one przynieść ze sobą swoje ulubione gry).

Miara na stroje pierwszokomunijne będzie pobierana w sobotę w domu parafialnym. Chłopców zapraszamy na godz. 17.00, dziewczynki na 17.30.

Szkoła Słowa Bożego odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 16.00 w domu parafialnym. Spotkanie poprowadzi ks. Krzysztof Wernicki SAC.

Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania odbędzie się w piątek o godz. 19.15 w domu parafialnym.

Wspólnota seminaryjna po raz sześćdziesiąty trzeci organizuje Misterium Męki Pańskiej. W tym roku będzie ono nosić tytuł: "Niech świat się dowie". Dla parafian spektakl został zaplanowany na 13 marca na godzinę 19.15. Bezpłatne wejściówki można już rezerwować sobie w furcie seminarium. Serdecznie zapraszamy i polecamy pamięci modlitewnej organizację przedsięwzięcia oraz wszystkich, którzy w okresie wystawianego misterium odwiedzą nasze seminarium.

Spotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci wyjeżdżających na ferie do „Bojanowego Gniazda" odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 10.30 w kościele.


Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo oraz opieka Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.

Duszpasterze

wirtualny spacerwirtualny spacer po kościele
Wykonanie BETAKOM
ankarada araç kiralama rent a car ankara ankara araç kiralama