Ogłoszenia Parafialne na Drugą Niedzielę po Bożym Narodzeniu 05 stycznia 2020 r.

epifania4Spotkanie dla członków Żywego Różańca i wszystkich chętnych odbędzie się dziś po Mszy Św. o godz. 12.00.

Zapraszamy dziś na różaniec o godz. 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Jutro obchodzimy uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze Św. w naszym kościele będziemy odprawiać wg porządku niedzielnego. Orszak Trzech Króli rozpocznie się Mszą Św. o godz. 10.30 w naszym kościele i przejdzie ulicami naszej parafii. Serdecznie zapraszam do udziału w Orszaku jak również do zaangażowania się w aktorskie sceny aniołów, przebrania siebie, dziecka i inny aktywny udział.

W tym tygodniu z wizytą duszpasterską odwiedzimy następujące miejscowości i ulice:
We wtorek – ul. Cicha i Dobrogórska, ul. Parkowa, ul. Mazowiecka oraz Umiastów
W środę – ul. Lipowa, ul. Sowińskiego, ul. Sienkiewicz, ul. Hallera; Kręczki: ul. Żyzna,
W czwartek – Kręczki: Willowa Aleja, ul. Begonii, ul. Chabrowa, ul. Macierzanki,
szeregowce przy ul. Niezapominajki, ul. Lucerny i ul. Liliowej, bloki ul. Lucerny 1 i 1A
W piątek – Kręczki: ul. Koniczyny 8, 10, ul. Lucerny 1B, 1C, ul. Draceny, ul. Koniczyny 34 B, 34 C
W sobotę – ul. Kościuszki, ul. Rolna 15, 16, 16 C, 21, 25.

Kolędę we wtorek i środę rozpoczynamy o 15.30, w czwartek i piątek o 16.00, w sobotę o 10.30.
Plan kolędy dostępny jest w gablocie i na stronie internetowej parafii.

W czasie trwania kolędy kancelaria parafialna funkcjonuje w ograniczonym zakresie. Sugerujemy wcześniejsze umawianie się telefoniczne.

Scena Ołtarzew zaprasza na pierwszy koncert w nowym roku. W niedzielę, 12 stycznia o godz. 19.00 wystąpi „Kwartet Galicyjski". Po koncercie przewidziana jest degustacja tradycyjnego grzańca galicyjskiego.

Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo. Wraz z Mędrcami szukajmy Chrystusa, byśmy w Nim mogli znaleźć naszego Króla i Zbawcę.