Ogłoszenia Parafialne na Dwudziestą Pierwszą Niedzielę Zwykłą 25 sierpnia 2019 r.

wieniec1Dziś o godz. 12.00 będzie odpawiona Msza Św. z okazji dożynek gminnych. Od godz. 14.00 na boisku UKS Ołtarzew rozpocznie się festyn dożynkowy.

Zapraszamy dziś na różaniec o 17:30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Po Mszach Św. prowadzona jest zbiórka ofiar na remont seminarium. Serdecznie dziękujemy za wszelkie wsparcie.

Jutro przypada uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. Msze Św. w naszym kościele będziemy sprawować o godz. 7.00 i 18.30.

Spotkanie dla członków Żywego Różańca oraz tych, którzy chcieliby włączyć się we wspólną modlitwę różańcową odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.00.

Od jutra na terenie seminarium odbywać się będą warsztaty muzyczne i medialne dla młodzieży. W związku z tym w Sanktuarium w Ożarowie Mazowieckim w czwartek o godz. 18.00 będzie odprawiona Msza Św. a po niej odbędzie koncert uwielbienia. Serdecznie wszystkich zapraszamy!

Msza Św. w nadzwyczajnej formie rytu rzymskiego będzie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. 15.00.

1. Krzysztof Jan Mikołajczyk, kawaler z par. św. Łukasza Ewangelisty w Warszawie i Klaudia Maria Woźniak, panna z par. tutejszej
2. Rafał Gunerka, kawaler z par. tutejszej i Małgorzata Wojtarek, panna z par. św. Józefa w Warszawie - Ursusie
3. Paweł Brzozowski, kawaler z par. św. Rocha w Lipkowie i Monika Maria Morawiec, panna z par. tutejszej
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie związku między tymi osobami jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.