Ogłoszenia Parafialne na Trzydziestą Drugą Niedzielę Zwykłą 11 listopada 2018 r.

flaga1Zapraszamy dziś na różaniec o godz. 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Najbliższa Szkoła Słowa Bożego odbędzie się w niedzielę, 25 listopada o godz. 15.30 w domu parafialnym. Spotkanie poprowadzi ks. Krzysztof Wernicki SAC.

Na spotkanie grupy „Dzieci Maryi" zapraszamy w najbliższą sobotę o godz. 11.00 do domu parafialnego.

W imieniu ks. Piotra Worwy SAC przekazujemy serdeczne podziękowania za złożone w ubiegłą niedzielę ofiary. Na budowę kościoła we Lwowie-Brzuchowicach ks. Piotr zebrał 7.300 PLN.

W dniach 24-25 listopada organizowana jest dwudniowa pielgrzymka do Kalwarii Pacławskiej do Sanktuarium Matki Bożej Kalwaryjskiej i Znalezienia Krzyża Świętego. Po drodze planowane jest nawiedzenie Sanktuarium Matki Boskiej Kębelskiej w Wąwolnicy. Koszt około 180 zł. Bliższe informacje pod numerem tel. 512461689.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.