Ogłoszenia Parafialne na Szesnastą Niedzielę Zwykłą 22 lipca 2018 r.

swjakub1Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, we wtorek na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W środę przypada święto św. Jakuba Apostoła. Tego dnia wspominamy też św. Krzysztofa – patrona kierowców. Poświęcenie pojazdów odbędzie się po Mszy Św. wieczornej. Serdecznie zapraszamy! Pamiętajmy też, że tego dnia swoje imieniny obchodzi ks. Krzysztof Pietrzyk.

Wkrótce na szlak pątniczy wyruszy 307 Warszawska Piesza Pielgrzymka. Zachęcamy do pielgrzymowania zwłaszcza w akademickich „Siedemnastkach", szczególnie w grupie „Fioletowej", w której idą osoby z naszej parafii. Zapisy na pielgrzymkę odbywać się będą w dniach 3-5 sierpnia w kruchcie kościoła św. Anny w Warszawie (po wejściu na lewo, w sali za sklepikiem). Więcej o pielgrzymce i zapisach można dowiedzieć się na stronie www.17-ka.org.pl.

Przypominamy, że podczas wakacji wieczorna spowiedź w kościele odbywa się w godz. 18.00-18.30.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.