Ogłoszenia Parafialne na Trzydziestą Drugą Niedzielę Zwykłą 07 listopada 2010 r.

sadCzłonków Żywego Różańca i chętnych do włączenia się w to dzieło modlitewne zapraszamy na spotkanie dziś po Mszy Św. o godz. 12.00.

Dziś o godz. 16.00 odprawiona będzie Msza inicjacyjna dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. Obecność dzieci i rodziców obowiązkowa.

Zapraszamy na wtorkową adorację od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po Mszy Św. wieczornej.

Od dziś w furcie przyjmowane są intencje mszalne na rok 2011.

W czwartek przypada Święto Niepodległości. Tego dnia pamiętamy w modlitwach o naszej Ojczyźnie. Dodatkowa Msza Św. w naszym kościele będzie odprawiona o godz. 9.00.

Młodzież przygotowująca się do bierzmowania z grupy ks. Krzysztofa będzie miała swoje spotkanie w poniedziałek, 8 listopada o godz. 19.15 w domu parafialnym. Spotkanie i Msza Św. dla wszystkich kandydatów do bierzmowania odbędzie się w środę, 10 listopada w Domu Rekolekcyjnym przy Seminarium.

W przyszłą niedzielę po Mszach Św. prowadzona będzie zbiórka ofiar na rzecz Kościoła prześladowanego.

Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo. Idąc przez naszą codzienność wpatrujmy się nieustannie w Niebo – cel naszej wędrówki.