Ogłoszenia Parafialne na Święto Przemienienia Pańskiego 06 sierpnia 2017 r.

przemienienie9Przez całą niedzielę kazania głosi ks. Włodzimierz Osica SAC. Po Mszach Św. będzie zbierał ofiary na wsparcie dzieł prowadzonych przez pallotynów na Ukrainie.

Spotkanie dla członków Żywego Różańca odbędzie się dziś po Mszy Św. o godz. 12.00. Zapraszamy również wszystkie osoby, które chciałyby włączyć się w to dzieło modlitewne.

Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, na wtorkową adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W przyszłą niedzielę zapraszamy na kolejne nabożeństwo fatimskie. O godz. 18.00 odprawiać będziemy Mszę Św. w intencjach podanych nam na kartkach a po Mszy będziemy odmawiać różaniec i wyruszymy z procesją z figurą Matki Bożej Fatimskiej.

Przypominamy, że w czasie wakacyjnym spowiedź w dni powszednie odbywa się przed wieczorną Mszą Św. w godz. 18.00 – 18.25 oraz o 7.00 rano.

Informujemy, że Poradnia Rodzinna będzie nieczynna w dniach 7-20 sierpnia.

W związku z V Międzynarodowym Festiwalem Folkloru Burmistrz Ożarowa Mazowieckiego zaprasza dziś na uroczystą paradę zespołów. Rozpoczęcie o godz. 16.00 w parku miejskim, przejście na boisko na osiedlu Floriana i tam koncert finałowy.

W ramach Ożarowskiej Sceny Letniej na boisku przy ul. Parkowej w najbliższą sobotę odbędzie się „Zabawa na dechach" (w godz. 17.00-22.00) a w przyszłą niedzielę o godz. 17.00 wystąpi kabaret „RAK".

Zapowiedzi przedślubne.
Michał Robert Kolis, kawaler z par. tutejszej i Emilia Makos, panna z par. św. Andrzeja Apostoła w Warszawie
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie związku między tymi osobami, jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.