Ogłoszenia Parafialne na Dwudziestą Siódmą Niedziele Zwykłą 03 października 2010 r.

mbroz1

Dziś po Mszy o godz. 12.00 odbędzie się spotkanie dla członków Żywego Różańca.

Dziś o godz. 16.00 będzie odprawiona Msza Św. dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. i ich rodziców. Podczas tej Mszy dzieci otrzymają różańce.

Dzisiaj po każdej Mszy Świętej klerycy z grupy misyjnej będą zbierali ofiary na rzecz Pallotyńskiego Seminarium Duchownego w Kishero w Republice Demokratycznej Konga. Również dzisiaj po każdej Mszy zapraszamy na film misyjny, w którym ks. Krzysztof Miner – pallotyn opowiada o pracy misyjnej w Rwandzie. Film trwa 27 min. Serdecznie zapraszamy.

Zapraszamy na wtorkową adorację od godz. 20.00 i na środową nowennę do Matki Bożej Fatimskiej po Mszy Św. wieczornej.

Na różaniec zapraszamy w dni powszednie na godz. 18.00 a w niedziele na godz. 17.30. Nabożeństwa różańcowe dla dzieci odprawiamy w poniedziałki, środy i piątki o godz. 16.00.

Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania odbędzie się we wtorek, 5 października o godz. 19.15 w kościele.

Spotkanie dla kobiet z grupy s. Małgorzaty odbędzie się w środę, 6 października o godz. 18.00 w domu parafialnym.

Pierwsza po wakacjach próba chóru parafialno-seminaryjnego odbędzie się w środę, 6 października o godz. 19.00 w domu parafialnym.

Próby scholi dziecięcej odbywają się w piątki o godzinie 16.45 w Szkole Podstawowej nr. 2.

Można jeszcze zapisać się na pielgrzymkę do Loreto koło Wyszkowa. Wyjazd w sobotę, 9 października o godz. 8.00 spod kościoła. Informacje i zapisy u ks. Krzysztofa.

Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo a rozważanie tajemnic różańcowych niech wnosi w całe nasze życie światło Ducha Świętego.