Ogłoszenia Parafialne na Piątą Niedzielę Wielkanocną 07 maja 2023 r.

swstanislaw1Dzieci przygotowujące się do I Komunii Św. i ich rodziców zapraszamy na Mszę Św. dziś o godz. 16.00. Podczas tej Mszy odbędzie się odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych.

Na nabożeństwa majowe zapraszamy w dni powszednie o godz. 18.00, w niedziele o 17.30.

9 maja 1998, czyli 25 lat temu ks. kard. Józef Glemp udzielił święceń kapłańskich grupie księży, m.in. obecnemu ks. prowincjałowi, ks. rektorowi WSD i ks. proboszczowi. Dziękczynną Mszę Św. jubilaci odprawią we wtorek o godz. 18.30. Przewodniczył tej Mszy będzie ks. kard. Kazimierz Nycz. Serdecznie zapraszamy!

Zapraszamy we wtorek na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00. Prośby i podziękowania do Matki Bożej Fatimskiej będziemy odczytywać w środy w ramach nabożeństwa majowego.

Zapraszamy do naszego chóru „Cantus Firmus". Próby odbywają się w poniedziałki o godz. 19.00 w sali na I piętrze w domu parafialnym.

W sobotę dwie grupy dzieci przystąpią w naszej parafii do pierwszej Komunii Św. Pierwsza spowiedź dla nich odbędzie się w piątek o godz. 16.00.

Z racji uroczystości pierwszej Komunii kancelaria parafialna w najbliższą sobotę będzie nieczynna.

W przyszłą niedzielę, 14 maja odbędzie się kolejne spotkanie grupy biblijnej. Spotkanie odbędzie się o godz. 16.00 w sali wykładowej nr 5. Prowadzący spotkanie - ks. Michał Siennicki – będzie oczekiwał na chętnych przy furcie seminarium.

W przyszłą niedzielę zapraszamy na nabożeństwo fatimskie. O godz. 18.00 odprawimy Mszę Św. w intencjach podanych nam na kartkach a po Mszy odmawiać będziemy różaniec i wyruszymy w procesji z figurą Matki Bożej Fatimskiej.

Kandydatów do bierzmowania zapraszamy na spotkanie formacyjne w piątek, 12 maja o 19.30 w sali teatralnej.

Uroczystość pierwszej Komunii Św. w przyszłym roku odbędzie się 18 maja (sobota).

Zapraszamy młodzież do udziału w czuwaniu na Polach Lednickich 3 czerwca br. Chętni na wyjazd mogą się zgłaszać do ks. Sebastiana.

Organizujemy wyjazd wakacyjny dla dzieci do Mikoszewa nad morzem w dniach 25.06 – 01.07. Szczegółowe informacje i zapisy u ks. Sebastiana.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów.