Ogłoszenia Parafialne na Czwartą Niedzielę Wielkiego Postu 19 marca 2023 r.

swjozef5Rozpoczęliśmy dziś parafialne rekolekcje wielkopostne. Prowadzi je dla nas ks. Tomasz Stefanowski – pallotyn posługujący obecnie jako proboszcz w Rynie. Dziś nauki rekolekcyjne podczas wszystkich Mszy Św. W poniedziałek, wtorek i środę Msza Św. z nauką rekolekcyjną o godz. 9.00 i 18.30. Dodatkowo w poniedziałek po wieczornej Mszy zapraszamy wszystkich chętnych na konferencję pt.: „Jak usłyszeć, co Bóg chce mi powiedzieć?" Spowiedź przez wszystkie dni rekolekcji pół godziny przed Mszą Św.

W poniedziałek, wtorek i środę w godzinach przedpołudniowych odbywać się będą także rekolekcje szkolne.

Zapraszamy dziś na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17.15, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Ze względu na to, że 19 marca wypadł w niedzielę, w tym roku liturgiczną uroczystość św. Józefa będziemy obchodzić jutro. Msze Św. będziemy odprawiać o 7.00, 9.00 i 18.30.

W piątek zapraszamy wszystkich na Drogę Krzyżową po ulicach miasta. Rozpocznie się ona o 19.15 w kościele a zakończy przy kapliczce w parku ołtarzewskim. Prosimy wziąć ze sobą świece bądź lampiony.

W sobotę przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze Św. w naszym kościele będziemy odprawiać o godz. 7.00, 9.00, i 18.30.

Kandydatów do bierzmowania zapraszamy na spotkanie formacyjne w sobotę, 25 marca o godz. 19.30 w kościele.

W przyszłą niedzielę ministranci będą rozprowadzać palmy. Dochód przeznaczony będzie na wyjazd wakacyjny.

Zapraszamy na czuwanie dla młodzieży, które odbędzie się 1 kwietnia w Częstochowie. Więcej informacji i zapisy u ks. Sebastiana.

Dziękujemy serdecznie za wszelkie ofiary przeznaczone na pokrycie kosztów malowania i czyszczenia kościoła.

Wszystkich Parafian i osoby modlące się w naszej świątyni niech wspiera obfite Boże Błogosławieństwo i opieka Królowej Apostołów.