Ogłoszenia Parafialne na Trzecią Niedzielę Wielkiego Postu 12 marca 2023 r.

jezus i samarytanka2Zapraszamy dziś na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17.15, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W tym tygodniu Droga Krzyżowa dla dzieci będzie odprawiona w piątek o godz. 16.30, dla dorosłych o 18.00.

W przyszłą niedzielę rozpoczniemy parafialne rekolekcje wielkopostne. Prowadzić je będzie ks. Tomasz Stefanowski – pallotyn posługujący obecnie jako proboszcz w Rynie. Nauki rekolekcyjne w przyszłą niedzielę podczas wszystkich Mszy Św. Dalszy plan rekolekcji podamy wkrótce.

Zapraszamy na czuwanie dla młodzieży, które odbędzie się 1 kwietnia w Częstochowie. Więcej informacji i zapisy u ks. Sebastiana.

Dziękujemy serdecznie za wszelkie ofiary przeznaczone na pokrycie kosztów malowania i czyszczenia kościoła. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na ten cel 11.570 PLN.

Wszystkich Parafian i osoby modlące się w naszej świątyni niech wspiera obfite Boże Błogosławieństwo i opieka Królowej Apostołów.