Ogłoszenia Parafialne na Szóstą Niedzielę Zwykłą 12 lutego 2023 r.

cyryl i metody3Dziś grupa dzieci z naszej parafii wyjeżdża na zimowisko do Kilec na Karczówkę. Autokar wyrusza o godz. 15.00 sprzed kościoła. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach, by ten czas spędzili zdrowo i bezpiecznie.

Zapraszamy dziś na różaniec o godz. 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

We wtorek przypada święto Cyryla i Metodego – patronów Europy. W piątek u pallotynów wspominamy w liturgii bł. Elżbietę Sannę – świecką współpracownicę św. Wincentego Pallottiego.

W imieniu mieszkańców Pallotyńskiego Centrum „Przyszłość dla Ukrainy" przekazujemy serdeczne podziękowania za złożone datki. Na sfinansowanie wyjazdu dla dzieci w czasie ferii zebraliśmy w ubiegłą niedzielę 3.775 PLN.

Wszystkich Parafian i osoby modlące się w naszej świątyni niech wspiera Boże Błogosławieństwo i opieka Królowej Apostołów.