Ogłoszenia Parafialne na Trzecią Niedzielę Zwykłą 23 stycznia 2011 r.

Pallotti2

Dziś o godz. 19.00 zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu Chóru Akademickiego Politechniki Warszawskiej pod dyrekcją Dariusza Zimnickiego. Koncert odbywa się w ramach VI specjalnej edycji festiwalu "W krainie Chopina".

Zakończyliśmy wizytę kolędową. Osoby, które z różnych przyczyn były nieobecne, a które chciałyby jeszcze przyjąć księdza w domu mogą się zgłaszać do duszpasterzy.

Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W ramach Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan zapraszamy na spotkanie z ks. dr Stefanem Batruchem z parafii grekokatolickiej w Lublinie. Przedstawi on film ukazujący liturgię wschodnią a także będzie wyjaśniał najważniejsze jej elementy. Spotkanie odbędzie się we wtorek po wieczornej Mszy Św. w sali nr 1.

Mierzenie strojów pierwszokomunijnych odbędzie się w sobotę, 29 stycznia w domu parafialnym. Na godz. 16.00 zapraszamy dziewczynki a na 16.30 chłopców.

Szkoła Słowa Bożego odbędzie się w przyszłą niedzielę, 30 stycznia o godz. 16.00 w domu parafialnym.

Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo. Niech Boża Miłość rozpala nasze serca i przynagla nas do świadczenia o Chrystusie całym naszym życiem.