Ogłoszenia Parafialne na Czwartą Niedzielę Postu 27 marca 2022 r.

syn marnRozpoczynamy dziś rekolekcje wielkopostne. Dziś nauki rekolekcyjne podczas każdej Mszy Św. W poniedziałek, wtorek i środę Msza Św. z nauką rekolekcyjną o godz. 9.00 i 18.30. Dodatkowo w poniedziełek po wieczornej Mszy Św. zapraszamy na konferencję dla rodziców, nauczycieli i wychowawców pt: „Współczesna kultura a współczesne wychowanie dzieci i młodzieży". Spowiedź przez wszystkie dni rekolekcji pół godziny przed Mszą Św. oraz podczas adoracji wtorkowej.

Zapraszamy dziś na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17.15, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W tym tygodniu Droga Krzyżowa dla dzieci będzie odprawiona w piątek o godz. 16.30, dla dorosłych o 18.00.

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Prosimy by zgłaszac telefonicznie lub mailowo osoby do których mamy się udać w piątek z Komunią Św. Spowiedź dla dzieci w piątek od godz. 16.00, dla dorosłych od 18.00. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi odprawimy w sobotę o godz. 18.00.

W przyszłą niedzielę zapraszamy na koncert pasyjny „Via crucis". Jest to słowno muzyczne rozważanie drogi krzyżowej autorstwa Tomasza Labunia i Andrzeja Krajewskiego. Wystąpi Klasyczny Kwintet Dęty i soliści: Anna Nawodna i Piotr Nawałko. Koncert odbędzie się o godz. 19.00 w kościele.

1. Daniel Majewski, kawaler z par. tutejszej i Justyna Aleksandra Jabłecka, panna z par. Wniebowzięcia NMP w Starych Babicach
2. Adrian Orzechowski, kawaler z par. tutejszej i Agnieszka Szablak, panna z par. Miłosierdzia Bożego w Ożarowie Mazowieckim
3. Adrian Szmidtke, kawaler z par. tutejszej i Sylwia Joanna Kawulak, wdowa z par. tutejszej
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie sakramentalnego związku między tymi osobami jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.

Wszystkich Parafian, osoby modlące się w naszej świątyni niech wspiera Boże Błogosławieństwo i opieka Królowej Apostołów.