Ogłoszenia Parafialne na Drugą Niedzielę Zwykłą 16 stycznia 2022 r.

kana1Zapraszamy dziś na różaniec o godz. 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Zapraszamy wszystkich chętnych na spotkanie synodalne. Odbędzie się ono jutro (w poniedziałek) o godz. 19.30 w kościele. Prosimy wziąć ze sobą coś do pisania.

W tym tygodniu o godz. 18.30 będziemy odprawiać Msze Św. w intencji mieszkańców następujących ulic i miejscowości:
poniedziałek – Kręczki: ul. Koniczyny i Draceny
wtorek – Ceramiczna, Umiastowska, Kilińskiego, Brzegowa, Duchnicka, Kierbedzia, Lipowa, Cicha i pozostałe, niewymienione wcześniej domy.
Zachęcamy, by po Mszy zabrać ze sobą wodę święconą i po wspólnej modlitwie pokropić nią mieszkania.
Podczas tych Mszy nie będą zbierane ofiary. Osoby, które chciałyby wesprzeć działalność parafii mogą to zrobić przy okazji zbierania tacy w niedzielę bądź wpłacając na konto bankowe. Za wszelkie ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać". Plan Mszy za parafian dostępny jest na stronie internetowej parafii.

W sobotę, 22 stycznia przypada liturgiczna uroczystość naszego założyciela - św. Wincentego Pallottiego. Dodatkowa Msza Św. będzie odprawiona tego dnia w kościele o godz. 12.00. Msza będzie poprzedzona koncertem kolędowym w wykonaniu orkiestry dętej z Milanówka z wokalnym udziałem naszej wspólnoty. Po Mszy Św., na holu Seminarium, zostanie poświęcona specjalna tablica upamiętniająca wszystkich Dobroczyńców, którzy wspomogli remont stulecia i umeblowanie odnowionego seminarium. Serdecznie zapraszamy do udziału w tej uroczystości.

Łukasz Jacek Piwowarczyk, kawaler z par. tutejszej i Marta Lemiesz, panna z par. tutejszej
Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających ważne zawarcie sakramentalnego związku między tymi osobami, jest w sumieniu zobowiązany powiadomić duszpasterzy.

Wszystkich Parafian i osoby modlące się w naszej świątyni niech wspiera Boże Błogosławieństwo i opieka Królowej Apostołów.