Ogłoszenia Parafialne na Drugą Niedzielę Zwykłą 16 stycznia 2011 r.

janchrzciciel5

W tym tygodniu z wizytą duszpasterską odwiedzimy następujące ulice:
W poniedziałek – ul. Kościuszki, ul. Rolna.
We wtorek – ul. Poznańska (od Umiastowskiej do Cichej), ul. Ceramiczna, ul. Umiastowska, ul. Kierbedzia.
W środę – ul. Poznańska (od P. Blaszków do Nowakowskich i od P. Żychlińskiej do P. Wielgaszewskich).
W czwartek – ul. Poznańska od. P. Szmitów do P. Bąkowskich ,ul. Kilińskiego.
Kolędę rozpoczynamy o godz. 15.00

Jak co tydzień zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od godz. 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W sobotę przypada liturgiczny obchód Uroczystości Św. Wincentego Pallottiego. Uroczystej Mszy Świętej o godz. 12.00 będzie przewodniczył ks. dr Zenon Hanas SAC. Zewnętrzna uroczystość obchodzona będzie w niedzielę, 23 stycznia.

Od 18 do 25 stycznia trwał będzie Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. W tym roku hasłem przewodnim jest zdanie z Dziejów Apostolskich "Trwali oni w nauce apostołów i we wspólnocie, w łamaniu chleba i na modlitwach". Program spotkań modlitewnych jest umieszczony w gablocie i dostępny na stronie internetowej.

Dziś o godz. 15.00 zapraszamy na Wieczór Kolęd.

Szkoła Słowa Bożego odbędzie się 30 stycznia o godz. 16.00 w domu parafialnym.

Wszystkich Parafian i Gości niech wspiera Boże Błogosławieństwo. Otwierajmy się na Ducha Świętego, który może przemieniać nasze życie.