Ogłoszenia Parafialne na Niedzielę Świętej Rodziny 26 grudnia 2021r.

odnalezienieZapraszamy dziś na różaniec o godz. 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek o 20.00 i na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

W piątek przypada ostatni dzień roku kalendarzowego. Na nabożeństwo wieczorne zapraszamy tego dnia o godz. 18.00 i na dziękczynną Mszę Św. o godz. 18.30.

W Nowy Rok obchodzimy Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Msze Św. w naszym kościele będziemy wg porządku niedzielnego, oprócz Mszy o godz. 7.30.

Spotkanie dla członków Żywego Różańca i wszystkich chętnych odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.00.

W tym roku wizyta duszpasterska nie odbędzie się w zwyczajnej formie. Od nowego roku będziemy zapraszać w konkretne dni mieszkańców poszczególnych miejscowości i ulic na Mszę Św. w ich intencji. Możliwa też będzie wizyta na indywidualne zaproszenie (przejdź do formularza zapisów). Harmonogram Mszy Św. za mieszkańców dostępny będzie wkrótce na stronie internetowej. Podczas tych Mszy nie będziemy zbierać ofiar. Osoby, które chciałyby wesprzeć działalność parafii mogą to zrobić przy okazji zbierania tacy w niedzielę bądź wpłacając na konto bankowe. Za wszelkie ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać".

Wszystkich Parafian i osoby modlące się w naszej świątyni niech wspiera Boże Błogosławieństwo. Święta Rodzina niech będzie wzorem miłości dla naszych rodzin i wspólnot.