Ogłoszenia Parafialne na Trzecią Niedzielę Adwentu 12 grudnia 2021 r.

janchrzciciel17Rozpoczęliśmy dziś rekolekcje adwentowe. Prowadzi je dla nas ks. Przemysław Krawiec – pallotyn na co dzień posługujący w Centrum Pomocy Duchowej SITIS w Warszawie. Nauki rekolekcyjne dziś podczas wszystkich Mszy Św. W poniedziałek, wtorek i środę Msza Św. z nauką rekolekcyjną o godz. 9.00 i 18.30. Spowiedź każdego dnia pół godziny przed Mszą Św. Dodatkowo w poniedziałek zapraszamy o 19.30 na konferencję pt. „Rola uczuć w rozwoju duchowym człowieka".

Transmisja niedzielnej Mszy Św. o godz. 12.00 oraz Mszy wieczornych w poniedziałek, wtorek i środę na:

Dzieci zapraszamy na roraty w tym tygodniu we wtorek i czwartek o godz. 16.30. Na roraty prosimy przynosić lampiony. Roraty poranne w tym tygodniu w środę i sobotę o godz. 7.00.

Zapraszamy dziś na różaniec o 17.30, na adorację Najświętszego Sakramentu we wtorek od 20.00, na nowennę do Matki Bożej Fatimskiej w środę po wieczornej Mszy Św.

Kandydatów do bierzmowania zapraszamy na dzień skupienia. Odbędzie się on w przyszłą sobotę w sali konferencyjnej w tzw. „łączniku" przy seminarium. Początek o godz. 11.00.

Po Mszach Św. można zaopatrzyć się w opłatki wigilijne i świece „Caritas".

Wszystkim parafianom i osobom modlącym się w naszym kościele życzymy obfitego Bożego Błogosławieństwa i opieki Królowej Apostołów w nadchodzącym tygodniu.